Військові і цивільні з важкими травмами тут отримуватимуть комплексне відновлення стаціонарно та амбулаторно. У відділенні проведено капітальний ремонт тренажерної зали, придбано комплект медичного обладнання, обладнано одномісну палату та інклюзивні вбиральні.

Ремонтні роботи у відділенні реабілітації тривали з 2022 року, їх вартість сягає майже 3,5 млн грн. З них, 1 млн 998 тис грн – кошти державної субвенції, які громада отримала за сприяння народного депутата Олеся Довгого.

«Я радію з того, що нам спільними зусиллями вдалося реалізувати цей проєкт. Наразі втілюю у життя ініціативу РеабіЦентр і бачу, наскільки гострою є потреба у реабілітаційних просторах для наших захисників і захисниць. Селище Олександрівка зробила важливий крок. Адже відновлення вдома проходить у більш комфортних психологічних умовах для кожного пацієнта під наглядом кваліфікованих фахівців з реабілітації» - зауважив Олесь Довгий.

У реабілітаційному відділенні КНП «Олександрівська лікарня» сформована команда з шести лікарів та дванадцяти представників середнього медичного персоналу під керівництвом лікаря травматолога-реабілітолога Євгенія Дяченка.

Популярні новини зараз

"Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток

Холод та дощі терпіти недовго: прогноз погоди на тиждень

Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно

Пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою

Показати ще

«Нам телефонують з госпіталів у інших областях і запитують, як можна потрапити на реабілітацію. Позитивні відгуки наших пацієнтів-військовослужбовців – найкраща оцінка і стимул працювати. Ми постійно навчаємо наших лікарів, аби їх фаховий рівень відповідав вимогам воєнного часу» - зазначила головна лікарка КНП «Олександрівська лікарня» Алла Гресь.

За 9 місяців 2023 року у відділенні отримали лікування 30 пацієнтів стаціонарно та 204 – амбулаторно. Відділення реабілітації насьогодні приймає жителів громади та тимчасово переміщених осіб.