Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Всередині кремля чи є певний срач через вибори? Адже зараз щось має змінитися.

Там є якась часткова зміна ролей. Я так розумію, параноїдальний дід намагається тасувати фігурки. Типу в нього параноя, і він намагається всіх, кого він у чомусь підозрює, як собака-підозрівака, трохи порухати.

Тобто ми можемо до виборів і після виборів, найімовірніше, побачити ще якісь от дивні тромбові смерті когось там. Такі от моменти там будуть. Як при Сталіні, всі будуть боятися дихати поруч, а раптом я попаду під машину репресій. От і все.

Що ж, змін у дурдомі не передбачається, війна триває, українці мають донатити ЗСУ, Фактично березень напружений, як і лютий. А якщо порівняти лютий і березень, який із місяців важче буде переживатися?

Популярні новини зараз

Холод та дощі терпіти недовго: прогноз погоди на тиждень

Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів

Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами"

Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити

Показати ще

У лютому ми маємо передчуття обстрілів, ми маємо велику кількість дезінформації та ІПСО якогось відвертого, і це є психологічним нагнітанням. У березні ми маємо певні проблеми, пов'язані із, хай і не дуже значними, але просуваннями ворога, і, можливо, знову таки влучання в цивільні об'єкти по Трійці мечів.

І це дає своє напруження, свою пригнічену історію. Плюс якісь там заяви зі світу неоднозначні, тобто це трошки інший тригер, інше напруження. Тому як би не зовсім легше стає, просто воно з одного переживання і тривожки перекочовує в трошки іншу тривожку і переживання.

Як повідомляв Знай.ua, Ланг повідомила, що у березні у нас відбудеться енергетичний прорив, у людей відкриється друге дихання, а фронт палатиме.

Також Знай.ua писав про те, що Дульський розповів, чи росія нападе на країни Балтії.