Про це він розповів у своєму блозі.

«Дуже вигідна позиція. Ну, і пан Шольц завжди був вкрай обережним щодо військової допомоги Україні. Ми пам'ятаємо, як напередодні вторгнення нам надали лише 5 000 шоломів, і потім багато часу витратили, щоб Німеччина почала наповну вже допомагати Україні, враховуючи її величезний потенціал», - зазначає Максим Ялі.

Водночас він зауважує, що Німеччина насправді ж серед європейських країн постраждала найбільше економічно через російську-українську війну, адже взагалі її модель будується на дешевих російськи енергоносіях. Тому, констатує експерт, коли після вторгнення зросли ціни на газ, багато німецьких компаній навіть зробили релокацію до США.

А Шольц, констатує він, тримає руку на пульсі, він завжди був обережний, йому ще й переобиратися, і він продовжує розмови з путіним. Отож, пояснює експерт, Німеччина дивиться на США у плані поставок зброї Україні, що там зміниться після президентських виборів, чи будуть якісь перемовини із росіянами, словом, треба якось балансувати.

«Ви ж маєте розуміти, що кожна країна переслідує власні інтереси і будує варіації можливих домовленостей, відносин із цією ж самою росією вже після завершення принаймні цієї фази російсько-української війни. І, звичайно, вони свої кроки вибудовують відповідно до цих очікувань», пояснює Максим Ялі.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам за 60 у війську знайдуть свій фронт: куди направлять старих мобілізованих

На помилках ТЦК можна заробити: українці можуть "стрясти" з військкомів 60 тисяч грн

Пенсію перерахують, але "заднім числом": чому виплати прийдуть із затримкою

По 4500 грн на кожного члена сім'ї: українцям підказали, як отримати допомогу у 2025 році

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Фрейн розповіла, чи вирішиться наш конфлікт із Польщею на кордоні.

Також Знай.ua писав про те, що Мамулашвілі розповів, чому ЗСУ довелося вийти з Авдіївки.