1. Чат-бот Klarna, створений на основі штучного інтелекту, показав вищу точність у виконанні завдань порівняно з людськими операторами. Крім того, він забезпечує рівень задоволення клієнтів, який не поступається обслуговуванню людьми. Помічник Klarna обробляє дві третини запитів на обслуговування клієнтів компанії 35 мовами, а саме: відповідає на загальні питання клієнтів, оформлює повернення та вирішує проблеми з замовленнями.

Застосування штучного інтелекту у бізнесі набирає обертів, оскільки воно спрощує обробку даних в операційних процесах. Це змушує ключових гравців у сфері онлайн-продажів активно інтегрувати ШІ в службу підтримки клієнтів. Впровадження ШІ є особливо ефективним для великого бізнесу з масштабними операційними процесами.

2. Apple відмовляється від розробки безпілотного автомобіля. Рішення Apple зосередитися на розробці штучного інтелекту замість продовження розробки безпілотного автомобіля може свідчити про стратегічний перегляд пріоритетів в умовах зростаючої конкуренції в сегменті автомобілів та технологічних викликів для компанії в цілому.

Кук зробив кілька заяв щодо амбіцій Apple у сфері штучного інтелекту за останні місяці. Ще у листопаді він сказав, що Apple "інвестує чимало" в ШІ, а в лютому зазначив, що компанія витрачає "величезну кількість часу та зусиль" на ШІ, з обіцянкою надати більше деталей протягом року. Численні чутки говорять, що Apple додасть нові функції генеративного ШІ в iOS 18, з планами використовувати ШІ для покращення можливостей багатьох вбудованих додатків iOS.

3. Ощадбанк розширює можливості безготівкових платежів, інтегруючи функцію оплати через QR-код у свій мобільний додаток ОщадPay. Цей крок спрямований на підвищення популярності безготівкових розрахунків в Україні, забезпечуючи вищу зручність платіжних операцій. Впровадження цієї технології сприятиме зниженню бар'єрів для впровадження прийому онлайн-оплат та залучить до їх використання ширше коло торговців та покупців, тим самим сприяючи розвитку безготівкової економіки.

Популярні новини зараз

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Показати ще

4. Mastercard активно застосовує принципи відкритого банкінгу в США та спрямовує свої зусилля на оптимізацію процесу відкриття рахунків. Ця ініціатива значно полегшує взаємодію між фінансовими установами та клієнтами, спрощуючи обмін даними.

Аналізуючи останні продуктові інновації компанії, стає зрозумілим, що Mastercard прагне трансформувати свій підхід до розвитку, зосереджуючись на інструментах, які сприяють легшому відкриттю рахунків фінансовими установами. Використання відкритого банкінгу може дозволити небанківським організаціям мати доступ до фінансових даних клієнтів, таких як інформація про транзакції, баланси та історія платежів, що поліпшує процес оцінки кредитоспроможності та зменшує поріг входу для впровадження нових фінансових продуктів.

Це також відкриває шлях до створення цифрових банків на основі традиційних банківських інституцій.

5. ПриватБанк розпочав співпрацю з канадським фінтех-стартапом RemitBee, що дозволяє запустити сервіс швидких грошових переказів з Канади до України. Ця ініціатива має потенціал збільшити об'єми міжнародних переказів і зробити цей процес технічно простим для користувачів. Крім того, такий крок може стимулювати інші фінансові установи розширювати свої партнерські мережі.

Перекази можна ініціювати як онлайн, так і офлайн — через термінали або у відділеннях банку, при цьому кошти зараховуються на рахунок отримувача протягом декількох хвилин.