Про це вона розповіла в авторській програмі Валерія Савчука “Різні люди”.

“У нас є спеціальний алгоритм, я спеціально його розробила для людей ще 20 років тому - це АКОРД. Це абревіатура, де літера “А” означає асиметрію. Якщо родимка раптом стає несиметричною - це перша ознака небезпеки. От була собі кругленька і маленька, і раптом стала розпливатися”, - повідомила Ольга Богомолець.

За словами лікаря, літера “К” означає край. Тобто якщо у родимки був рівний край і раптом став розмитим, то це знак, що варто бити на сполох. Як зазначила Ольга Богомолець, літера “О” означає окрас: якщо родимка змінила колір, треба терміново звернутися до лікаря.

““Р” - розмір. Родимка, яка росте, може бути небезпечною. Але якщо ростуть всі родимки, наприклад, у підлітковому віці, - це нормально. Але якщо росте одна родимка - це небезпека. Літера “Д” означає динаміку. Поява кірочок, тріщинок, кровоточивість та й будь-які зміни, які відбуваються в родимці - це ознака того, що в ній йдуть якісь процеси”, - заявила Ольга Богомолець.

Як писав раніше Знай.ua, водіїв попередили про величезний штраф: можна розпрощатися з 17 тисячами.

Популярні новини зараз

Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців

Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається

Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни

Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, хто серед пенсіонерів ризикує втратити половину своєї пенсії.