Про це він розповів у своєму блозі.

Як зазначає експерт, 120-130 винищувачів F-16, які нам пообіцяли західні країни, не одразу опиняться в Україні, поставки будуть йти партіями. На його думку, якщо взяти навіть найоптимістичніші прогнози і оцінки, то всі літаки ми отримаємо десь на 2026-2027 навіть роки, але не факт, бо ситуація змінюється.

«Видно, що вона змінюється, тому що, знову ж таки, чергова ракетно-дронова атака по території України, зокрема значна кількість засобів ураження були скеровані на Хмельниччину, знову аеродром Старокостянтинів. Бачимо, що росія атакує не тільки об'єкти енергетики і критичної інфраструктури, зараз для них на цей період часу будуть і аеродроми в пріоритеті. Вони ж у передчутті, що мають прибути літаки», - пояснює Олександр Мусієнко.

За його словам, росіяни відчувають, моніторять та оцінюють ситуацію, і тому хочуть різними способами максимально знищити все, що тільки можуть, для того, аби це постачання зірвати. Тому, констатує експерт, для нас актуальне питання не лише літаків, але й додаткових ППО, до того ж різних типів: не тільки для протидії балістиці, а треба і антидронові системи, і ближнього радіусу дії, і середнього, IRIS-T, NASAMS, тощо.

Як повідомляв Знай.ua, Пальчиков розповів, чи залишаться в Україні після війни нерозміновані території.

Популярні новини зараз

Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно

Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році

Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші

Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, як розширити плацдарм ЗСУ у Кринках.