Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Напередодні багато політичних діячів кричали про мирний договір України та росії, про повне припинення вогню, Сі Цзіньпін про це заявляв. Але тепер усі лідери іноземних країн говорять про те, що про який мирний договір можна говорити після того, як путін вбиває дітей. Чи зміниться думка світу щодо переговорів?

Їм треба дуже підвісити війну в Україні було, дуже кремлю. І хтось там йшов на це, що, можливо, треба це… Вони змінюватимуть цей ракурс, вони йтимуть від цього. Зміниться, це справді.

Те, що вони зробили сьогодні, ну, вони про це дуже сильно пошкодують, дуже-дуже, вони навіть не уявляють, як вони про це пошкодують.

А коли росія відчує, що вона зробила велику помилку у тому, що зачепила дітей? Це буде у липні чи це буде до кінця літа? І чи буде наша помста?

Популярні новини зараз

Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура

Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році

Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях

Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші

Показати ще

Ми про помсту не говоритимемо, тому що помста – це для слабких, це доля кремля, мстити завжди, вони ж завжди мстять за все. А відповідь така. Але вони відчують це, і це липень, можливо, навіть. І це не лише липень, це ще далі проміжок часу, коли вони відчують.

Але справа в тому, що це ж нелюди, це ж повні нелюди. Я ж говорила вже неодноразово, у них план і був до цього – підставити своїх дітей зокрема і сказати, що українські Збройні сили теж б'ють по їхніх дітях. Теракт щодо своїх дітей, так, готують, щоб звинуватити українські Збройні сили. Але зрозуміло, що їм ніхто не повірить.

Як повідомляв Знай.ua, Ланг заявила, що страждати на Харків буде ще не довго.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманова попередила про пастки: «Харківщина, Донеччина, Часів Яр – дуже складно».