Про це вона розповіла на каналі «PolitБюро».

«Але саме ці заяви Дональда Трампа, за всієї їхньої тривожності для дуже багатьох у Європі, проте, залишаються на цей момент, звичайно, заявами насамперед кандидата в президенти. Ми повинні, звичайно, розглядати Дональда Трампа як кандидата у президенти США», - наголошує Олександра Філіпенко.

Як вона згадує, Трамп, ще будучи президентом, також багато обіцяв, зокрема, що США будуть менше задіяні в НАТО, але цього не сталося. А ще раніше, продовжує гість програми, на виборах 2016 року він обіцяв такі оригінальні речі, наприклад, що за будівництво стіни на південному кордоні заплатить Мексика. За словами експерта, це була одна з точок, яку обговорювали абсолютно всі, дуже багато про це говорили, Трамп навіть пропонував якийсь план, як він змусить Мексику платити за цю стіну, але платили самі США.

«Мексика, звичайно, не платила за цю стіну, а скільки було навколо цього обговорень, як багато про це говорили. Відповідно, ці заяви чи обіцянки Трампа насамперед варто розглядати як обіцянки чи заяви кандидата у президенти», - підсумовує Олександра Філіпенко.

Як повідомляв Знай.ua, Бюн зробила розклад та повідомила, що росіяни готують теракт із власними дітьми.

Популярні новини зараз

Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура

Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день"

Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші

Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов розповів, як Україні вибитися у світові лідери.