Станом на 26 липня передано підозрілі фінансові операції правоохоронним органам у розмірі 199,8 млрд. гривень. Накладено арешт на корпоративні права на 12,3 млрд. гривень. Заблоковано фінансових операцій на 18,2 млрд. гривень.
Заблоковано рахунки більше 3 тисяч колаборантів.
У період з 21 по 24 травня 2024 року представники Держфінмоніторингу взяли участь у засіданнях Робочої групи з оцінок та 67-му Пленарному засіданні Комітету експертів Ради Європи із взаємної оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), які проходили у м. Страсбург (Французька Республіка).
Також, представниками Держфінмоніторингу взято участь у круглому столі під час якого до відома учасників Пленарного засідання донесено інформацію стосовно заходів, що вживаються Україною у сфері ПВК/ФТ/ФРЗМЗ в умовах агресивної війни російської федерації (РФ) проти України та подальших напрямків роботи у зазначеній сфері, а також в тематичних сесіях з питань ПВК/ФТ.
Нагадаємо, після взаємодії з членами FATF, які погодилися з доводами Держфінмоніторингу, Росія обмежена у правах членства у Міжнародній групі проти відмивання брудних грошей (FATF). Нещодавнє пленарне засідання FATF підтвердило подальшу зупинку членства Росії.
Після взаємодії з членами FATF, які погодилися з доводами Держфінмоніторингу, росія обмежена у правах членства у Міжнародній групі проти відмивання брудних грошей (FATF). Нещодавнє пленарне засідання FATF підтвердило подальшу зупинку членства Росії.
Також сталося виключення можливості Р2Р транзакцій для низки російських банків та платіжних систем на криптобіржі Binance.
Ухилянтам не залишать нічого: заберуть гроші, авто та житло
Пенсії підвищаться майже на 600 гривень: у кого та за якої умови
Важливе нагадування для кожного: пенсіонерам поставили жорсткі умови
Гороскоп на тиждень 12-18 травня для всіх знаків Зодіаку: нові справи Водоліїв, підсумки Терезів і кінець небезпеки Тельців
З іншими заходами можна ознайомитись у таблиці від Держфінмоніторингу від 26 липня: