Батальйон сьогодні воює на Сіверському напрямку в дуже важких умовах. Про це повідомив у Facebook керівник «Української команди» Артур Палатний.

«Батальйон "Свобода" сьогодні у неймовірно важких умовах відбиває атаки ворога біля Спірного, на Сіверському напрямку. Вони фактично у напівоточенні. Орки намагаються взяти їх у кільце. І нашим героям дуже потрібна наша підтримка», - сказав під час передачі безпілотників Артур Палатний.

Він зазначив, що дрони - це те, що дійсно підсилить наших захисників і допоможе їм знищити більше ворогів на цьому напрямку.

Раніше повідомлялося, що «Українська команда» та Володимир Кличко передали одному з підрозділів Головного управління розвідки повнопривідний броньований автомобіль «Кобра» українського виробництва. Це вже пʼятий такий позашляховик, переданий українським захисникам.

Також «Українська команда» передала 28 механізованій бригаді імені Короля Данила партію літаків-камікадзе, ретранслятор та катапульту до них.

Популярні новини зараз

Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня

Борги за комуналку та кредити: які нові санкції приготували боржникам

Що робити, якщо генератор сусідів заважає своїм шумом

Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026

Показати ще