Про це він розповів у своєму блозі.
Як зазначає експерт, пройшло вже два роки з легендарної української спецоперації, коли був підірваний Кримський міст. Він нагадує, що це сталося 8 жовтня 2022 року, приблизно о 6:05 ранку, стався потужний вибух, детонація із руйнуванням сусіднього залізничного полотна, міст зазнав серйозних пошкоджень.
«З того моменту ще були удари так само по мосту, зрештою, це призвело до того що навантаження на міст було зменшено і ворог почав шукати альтернативні логістичні маршрути для доставки необхідних боєприпасів, нафтопродуктів, всього необхідного до окупованого Криму. Взагалі станом на зараз міст використовується дещо обмежено, однак, завжди існує ймовірність, що агресор почне використовувати його більш активно», - розповідає Олександр Мусієнко.
Тобто, констатує він, міст залишається легітимною військовою ціллю для ЗСУ, і удари по ньому потрібні ще, аби перебити логістику ворога до Криму. Окрім того, додає експерт, не треба забувати, що є інші логістичні об'єкти, зокрема мостові переходи на території рф та окупованому Півдню України, їх теж треба вражати.
«Чому зараз не йдуть атаки на міст? Вочевидь, по-перше, велика кількість систем ППО, які ворог там сконцентрував, це, зрозуміло, важко пройти. Друге – не такий великий обсяг ракет, який зараз є у України, зокрема Storm Shadow, SCALP EG, інших засобі ураження, які б давали можливість ефективно пройти цю ешелоновану ППО і влучити по мосту таким чином, щоби спричинити руйнування і обвал секцій», - пояснює Олександр Мусієнко.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, чому Захід допомагає захищатись Ізраїлю, а Україні – ні.
Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, чи запросять Україну в НАТО на наступному «Рамштайні».