Про це він розповів у своєму блозі.
«Франція і Британія, принаймні з тих повідомлень, які з'являлися в медіа, дискутують про те, що взагалі треба відправити війська в Україну за певних умов, там теж згадується і припинення вогню, і не тільки, але вони не кажуть про миротворчий мандат і про те, що треба згоду обох сторін», - зауважує Олександр Мусієнко.
Натомість глава Міноборони Німеччини, констатує експерт, підводить до того, що це може бути саме миротворчий мандат, який потребує згоди обох сторін. Однак, зазначає він, це ж риторичне запитання, чи дасть росія дасть згоду на те, щоб Захід ввів свої війська в Україну.
«Щодо присутності іноземних військ на території України, саме військ країн НАТО, не росії, звичайно, а військ країн НАТО, то я тільки «за». Тобто все ж таки, як би там не було, контингенти з Британії, Франції, Німеччини, можливо, інших країн – це певний запобіжник. Це не є стовідсотковою гарантією невтручання росії і того, що росія не захоче поновити агресію, якщо при цьому Україна не буде членом НАТО», - пояснює Олександр Мусієнко.
Експерт вкотре підкреслює, що НАТО – це єдина реальна гарантія безпеки, і абсолютно правильно, що Україна вимагає вступу в Альянс. Це, стверджує він, запорука нашого майбутнього, жодні інші гарантії Україну не влаштують.
Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути
Українці не підозрюють про наслідки: які пастки приховує "Національний кешбек"
Призупинення виплат пенсій: у ПФУ зробили важливу заяву
Зарплата більше не матиме значення: українцям призначатимуть пенсії за новою системою
Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко заявив, що Трамп має зайнятися не Китаєм, а саме росією тут і зараз.
Також Знай.ua писав про те, що Фесенко пояснив, що про План перемоги можна було говорити ще з Гарріс, але не з Трампом.