Як зазначив режисер-постановник Інгансіо Гарсія, головна ідея постановки, прем’єра якої також відбулася в Театрі Сарсуела (Мадрид), полягає у тому, аби точно відобразити справжню сутність сільської місцевості Ла-Манчі та її жителів.

«За допомогою цієї концепції ми намагаємося висвітлити дві важливі ідеї з естетичної точки зору, які є в лібрето та музиці: важкість і шляхетність праці в сільській місцевості (скромність і бідність іспанського сільського життя кінця 19-го століття), зміну пір року, як спосіб організації польових робіт через метафору всіх циклів життя, а також кохання та складних почуттів, які відображені у творі», - розповів Інгансіо Гарсія.

Генеральний директор-художній керівник Національної оперети України Богдан Струтинський підкреслив, що культура під час війни – це справжня терапія для людей, а також потужний голос протесту.

«І коли до нас приїжджає іспанська творча група за підтримки Посольства Іспанії в Україні – це означає, що іспанський народ підтримує Україну в боротьбі з ворогом. І ця наша спільна робота є процесом взаємозбагачення, що допомагає людям краще розуміти одне одного, підтримувати духовну силу та створювати нову перспективу майбутнього, незважаючи на випробування війни», - підсумував Богдан Струтинський.

Як повідомляв Знай.ua, Маламуж заявив, що «Мавка» протоптала першу доріжку для успішної української анімації.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам за 60 у війську знайдуть свій фронт: куди направлять старих мобілізованих

Гороскоп на сьогодні, 7 травня: емоції тельців, сварки терезів та розчарування стрільців

Українцям погрожують штрафами до 800 тисяч: дані передадуть податковій

Пенсіонерам обіцяють суттєву надбавку до щомісячних виплат: показали новий розрахунок

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Попова розповіла, на якому етапі створення зараз перебуває Музей авангарду.