Про це він розповів на своєму каналі.

«У Першу світову готувалися і думали, що буде механізована війна, маневрена, танки тоді вже були, а вона виявилася позиційною. У Другу світову всі воєначальники готувалися до позиційної війни, а вона виявилася маневреною. Далі атомне озброєння, ядерне стримування, боротьба з тероризмом, а війна знову перейшла у континентальну. Тож російсько-українська війна має ознаки і Першої світової, і Другої світової, і з високоточною зброєю, і спеціальних воєнних операцій, і з проксі тощо. Я називаю це війною перехідного періоду», - розповідає Олег Старіков.

Так, констатує він, з'явилися дрони, багато що змінилося, але не можна сказати, що вони займуть основну ударну міць сухопутних військ, замінять ракети, артилерію, якщо хтось так думає, то тут і обговорювати нема чого.

«Мавіки зробили для піхотинця довгу руку. Тобто раніше як було? Перед тим, як піхота наступає, розвідники провели розвідку, потім йде артилерія, вогневий вал, і поки супротивник ховається, у цей час піхота швидко підбігає до позицій, займає позиції, потім далі все так іде», - пояснює Олег Стариков.

А зараз, стверджує експерт, ми давно вже не бачили, щоб ходили штурмом підрозділи, максимум роти, це було хіба що на початку російсько-української війни, і все, тепер максимум взвод, 30 осіб, і то на ділянках, де мавік не бачить, а взагалі штурмовики по 2-3 особи.

Популярні новини зараз

Мобілізувати почнуть шаленими темпами: бійців критично не вистачає - кому збирати рюкзаки

Україну накриє хвиля здешевлення: які продукти стануть доступнішими

Платіжки спустошать гаманці: з 1 червня зростуть тарифи на важливу комунальну послугу

На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко заявив, що Захід у своїх мирних ініціативах має передусім виходити з того, що це не Україна має йти на поступки, а росія.

Також Знай.ua писав про те, що Пальчиков розповів, хто такі демінери.