Про це він розповів у своєму блозі.

«Я чекаю на телефонний дзвінок і розмову між путіним і Трампом, можливо, найближчими днями, тижнями. І ситуація довкола підриву Кирилова збільшує шанси на цю розмову. Сторони намагатимуться зараз разом гасити цю кризу, бо таки вони зацікавлені у початку переговорів. Можливо, вони не зможуть досягти домовленості, але Трамп і путін точно зацікавлені у початку переговорів, Україна також зацікавлена ​​у початку переговорів, але із трансформацією цього переговорного процесу у напрямку своїх інтересів», - стверджує Руслан Бортник.

Також, додає експерт, він не виключає технічного фінального дзвінка між Байденом і Зеленським, це буде подяка за роботу, співпрацю та все інше, спроба передати, можливо, Україні якісь ще меседжі, інструкції, адже, нехай демократи й ідуть із Білого дому, але все ж таки вплив у них залишається.

Щодо Орбана та його посередницької місії, розмірковує він, то, так, вона постраждала, і Трамп дивиться на це холодно, можливо, відмовиться від його послуг, але все ж таки не прибере з дошки.

«З європейських політиків Трамп особисто довіряє лише Орбану. Я думаю, що Орбан у будь-якому разі залишиться тією чи іншою мірою у цьому переговорному процесі. Але вибити його з переговорного процесу, що намагається зробити Україна... Це може призвести до того, що Орбан залишиться радником Трампа, звичайно, його ставлення до України ще більше погіршиться і його вплив на цей процес матиме ще більш виражену спрямованість проти Зеленського», – міркує Руслан Бортник.

Популярні новини зараз

Після рекордного подорожчання Київстар заманює новими тарифами: що змінилось

"Школярі в шоці, вчителі на межі": українці вимагають скасувати нові правила оцінювання від МОН

У розшуку ТЦК: українцям просто з Міноборони підказали, що потрібно зробити

Тарифи на світло виростуть передчасно: назвали нову ціну за кіловат

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, чого чекати від візиту спецпосланця Трампа.

Також Знай.ua писав про те, що Романчукович розповів, чи українці довіряють банкам під час війни.