Про це він розповів на своєму каналі.

За словами експерта, у нас завжди так було, що, здавалося б, солдат має бути на службі, а він взагалі в іншому місці, і штат укомплектований не на 90-100%, а на 40-50% працюють, далеко не всі. І поки в країні не поміняють усю цю систему, наголошує він, так продовжуватися і буде.

«Тому й виходить, що супротивник пройшов. Чому? Бо там нікого нема. Рота – 100 чоловік, наприклад, тримає кілометр, а якщо у роті, наприклад, 50 осіб, то вже кожен солдат тримає не 10 метрів, а 20. А якщо у роті не 50, а 20? Ось противник там і проходить», – пояснює Олег Старіков.

Кажуть, зазначає він, що винні у всьому Збройні сили. Проте, пояснює експерт, це не так, адже Збройні сили ведуть бойові дії, а все, що відбувається довкола, вся недоукомплектованість, усі скандали з ТЦК, закупівлями тощо – це відповідальність Міністерства оборони. Він нагадує, що Міноборони має відповідний вплив над контролем за ЗСУ, має генеральну інспекцію, має функції призначення на посади, присвоєння звань, адміністративного контролю.

«Я говорю про причини. Тому так буде доти, доки не буде реально створено систему контролю за Збройними силами, по-перше, з боку суспільства, по-друге, конкретно з боку Міністерства оборони, Верховної Ради», - підсумовує Олег Старіков.

Популярні новини зараз

Це потрібно на кожній кухні: у "Нафтогазі" назвали обов’язкову умову для власників газових плит

Українців кидають напризволяще: комуналка збільшиться, а зарплати поменшають

Боржникам відключать важливу ​​комунальну послугу: кому приготуватися

Чекали-чекали і не дочекалися: чому в Україні не нараховують надбавку за вік

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман заявив, що події у Сирії дають шанс на мир на Близькому Сході.

Також Знай.ua писав про те, що Карасьов пояснив, чому Трампу складно буде посадити Зеленського та путіна за стіл переговорів.