Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».
«Тепер за ті послуги, які були безкоштовні, доведеться платити. Але за які саме послуги? Давайте розберемось. Перше – це без направлення лікаря. Тобто вирішили, наприклад, ви пройти якесь обстеження у якогось вузькопрофільного лікаря, для цього треба направлення від сімейного лікаря. Якщо у вас немає цього направлення від сімейного лікаря, доведеться заплатити. Винятки – це екстрені випадки», - розповідає Катерина Котенкова.
Як зазначено у цих змінах, продовжує вона, безкоштовною все-таки залишиться низка лікувань, наприклад, наприклад, ведення вагітності, базові послуги для дітей до 16 років, екстрені обстеження, масові обстеження, той же туберкульоз, але якщо все це є частиною державних програм. Якщо це не є частиною державних програм, констатує журналістка, це буде платно.
«Друге – додаткові послуги. Наприклад, хочете собі кращу палату, треба за це заплатити, але так було завжди. Також платними будуть високотехнологічні обстеження – МРТ, КТ тощо. Але це теж було платним завжди. Я не пам'ятаю, щоб КТ і МРТ було для когось безкоштовно», - пояснює Катерина Котенкова.
Також у ситуації, розповідає журналістка, якщо вам сусід порадив йти до одного лікаря, бо він кращий, а не до іншого, бо він гірший, а у вас направлення до першого, то за візит до першого доведеться заплатити.
Гороскоп на сьогодні, 3 травня: не поспішай довіряти у суботу і не роби різких кроків
Можуть мобілізувати попри бронь: про що не кажуть роботодавці
140 тисяч штрафу за газ: українців почали карати за порушення, які раніше "сходили з рук"
Мобілізація пенсіонерів: чоловіків після 60 братимуть в армію
Як повідомляв Знай.ua, Старіков підбив підсумки військових кампаній армії рф та ЗСУ на Сході України.
Також Знай.ua писав про те, що Скороход про зниження мобілізаційного віку до 18 років: «Що ми хочемо зробити? Покласти всю націю?».