Про це він розповів у своєму блозі.
«Щодо санкцій проти російської нафти, то тут узагалі все дуже насправді складно і просто одночасно. Ці санкції щодо російської нафти неможливі, тому що це будуть санкції щодо Китаю, Індії та решти всіх», - стверджує Руслан Бортник.
Як він наголошує, Трамп же говорить про санкції не для росії, а для тих, хто з нею торгують, тобто це вплине на відносини цих країн із США. З іншого боку, міркує експерт, це було б на користь американських виробників енергоносіїв, тому що видобуток і вартість нафти і газу в США вищі, ніж у росії та на Близькому Сході, і лише високі ціни роблять американських виробників конкурентними.
«Але чому Байден не ввів ці санкції? Тому що це почало би руйнувати ще більше відносини з іншими країнами, з глобальним Півднем. Тому це така собі загроза. Вона може бути застосована, але ми повинні розуміти, що антитрампівський, антиамериканський табір через це стрімко зросте. А втрата, наприклад, Індії як партнер для США – це взагалі катастрофа геополітичного масштабу», - пояснює Руслан Бортник.
Тим паче, нагадує він, був звіт американської розвідки, що формування союзу між росією, Китаєм і КНДР продовжиться, щоб не робили США. Як підкреслює експерт, тут навіть не йдеться про Іран, оскільки США вважають його слабкою ланкою, але якщо в цьому союзі з’явиться ображена Індія, незважаючи навіть на свої проблеми з Китаєм, тоді це геополітичне протистояння стане ще небезпечнішим.
Квітневий перерахунок завершений: як змінилися пенсійні виплати
ТЦК не має права: кого не зможуть мобілізувати попри повістки
В Україні зібралися змінювати розмір субсидії: кого це торкнеться у першу чергу
Гороскоп на сьогодні 4 квітня: несподівана новина може перевернути п'ятницю
Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко повідомив, що українські військові отримають 15 000 роботів у 2025 році.
Також Знай.ua писав про те, що Карасьов розповів, чи подіє психологічний дедлайн, який Трамп поставив путіну.