Про це він розповів у своєму блозі.

«Bloomberg повідомив інформацію, що американці пом'якшили свої вимоги. Правда, я б, по-перше, не радів, по-друге, сумнівався. Чому? Написано, що пом'якшили вимоги, бо раніше вони вимагали 300 млрд доларів з нас, а Трамп говорив про 350 млрд у рамках цієї угоди, а зараз – лише 100 млрд, це близько до української оцінки в 90 млрд. Я маю кілька протестів проти цього позитиву. Перше – коли хтось опублікував новий проєкт угоди, там уже фігурувала цифра 123 млрд, тепер скостили до 100 млрд. Тобто не з 300 млрд або 350 млрд до 100 млрд, а з 123 млрд до 100 млрд.», - розповідає Михайло Шейтельман.

По-друге, нагадує він, Україна не визнає жодних боргів за допомогу – це червона лінія, але, як пише Bloomberg, США однаково розглядають цю угоду як можливість повернути витрати на Україну. Хоча, міркує експерт, це, можливо, не така вже й ложка дьогтю, оскільки це США так собі думають, а ми все одно нічого не визнаємо, тим паче, що заробляти ми будемо разом і порівну.

А тим часом, зауважує він, від України відстали з питанням про проведення виборів, і навіть Трамп уже не говорить ні про диктатуру, ні про 4%, навпаки, переговори про рідкісноземельні метали йдуть повним ходом і добре, а за словами голови Мінфіну США Бессента, скоро все вже може бути підписано.

«Раніше, пам'ятаєте, всі ці російські фейки вкидали у західну пресу, що 9 травня у нас закінчиться воєнний стан і відбудуться вибори. А ось і ні. Як з'ясувалося, всі чутки про вибори виявилися брехнею. Воєнний стан продовжений», - наголошує Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз

Українцям погрожують штрафами до 800 тисяч: дані передадуть податковій

Пенсіонерам обіцяють суттєву надбавку до щомісячних виплат: показали новий розрахунок

Вода, газ, світло та навіть вивіз сміття: українцям дозволили заощадити на комуналці 50%

Вічність ухилянтів шукати не будуть: які встановлені обмеження розшуку від ТЦК

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко повідомив, що через великі втрати кількість російських штурмів зменшилася.

Також Знай.ua писав про те, що Скорохід про ресурсну угоду зі США: «Це більше схоже на договір із колонією».