Про це він розповів в авторській програмі Геннадія Кірії «Увага: Кірія».
«Якось залишається непоміченою сьогодні історична невідповідність того блуду, який був при Ісусі Христі, і того, який зараз. Це все ж таки трохи різні речі. Я не кажу, що щось хороше, а щось погане. Я не намагаюсь виправдати блуд, але хочу звернути увагу на те, що раніше блуд – це була смерть жінки і дуже з великою ймовірністю смерть дитини у череві. Раніше блуд – це завжди було пролиттям крові», - зауважує протоієрей Антоній.
Принагідно він згадує роман Гюго «Знедолені», це тільки 200 років тому, а наслідки блуду були страшні – смерть, голод, знущання, кров, величезна кількість дітей без батьків, які не знають, що їм робити у Парижі. Зараз же, констатує священнослужитель, жінка має можливість вижити, її не поб’ють камінням, і дітей ніхто не залишить напризволяще, є соціальні норми, безпека, тобто це зовсім інше.
«Тому, коли я сьогодні спілкуюся з молодими людьми, намагаюсь показати, що насамперед ми не маємо робити один одному боляче, кривдити один одного і, умовно кажучи, проливати кров. Це головне – не нашкодити собі та іншому», - підкреслює протоієрей Антоній.
Як повідомляв Знай.ua, Священник пояснив, чи обов'язково на Великдень йти до церкви та освячувати харчі.
Гороскоп на сьогодні, 21 травня: відчай скорпіонів та провокації левів – прогноз для всіх знаків Зодіаку
Навіть ТЦК не зацікавить: які хвороби звільняють від мобілізації
Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу
Податки на карткові перекази: з якої суми доведеться віддати майже чверть
Також Знай.ua писав про те, що не можна робити на Великдень, щоб не порушити святість.