Збитки для держави оцінили у понад 1,19 мільйона гривень.

Нелегальний промисел біля села Луковиця: що сталося

18 червня 2025 року під час природоохоронного рейду на Канівському водосховищі, неподалік села Луковиця Канівського району, екоінспектори виявили факт грубого порушення правил промислового рибальства.

Рибалка, який працював у промисловому режимі, проігнорував чинні норми, затверджені Міністерством аграрної політики. Зокрема, він не дотримався вимог правил, що стосуються вилову у внутрішніх водних об’єктах. А саме — порушив пункт 7 розділу III Правил промислового рибальства, які регулюють допустимі умови вилову та захист водних ресурсів.

Збитки на мільйон: як це вплине на рибне господарство

Унаслідок протиправних дій державі, а точніше — рибному господарству України, завдано збитків на суму 1 мільйон 190 тисяч 884 гривні. Це не просто цифри — це ресурси, які могли б бути збережені, примножені або використані для відновлення рибних запасів.

Що далі: винного шукають, збитки готуються відшкодовувати

Державна екологічна інспекція вже розпочала процедуру притягнення винної особи до відповідальності. Крім штрафних санкцій, інспекція добиватиметься повного відшкодування збитків, завданих державі.

Популярні новини зараз

ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним

В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців

Пенсіонери можуть отримати майже 1 000 гривень надбавки

ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати

Показати ще

Це — один із прикладів того, як нехтування правилами завдає шкоди не лише природі, а й бюджету країни. А рибні ресурси — не безмежні, і якщо не дбати про них зараз, наступні покоління можуть залишитися без них узагалі.