Про це він розповів у своєму блозі.
«Медведєв каже: «росії не потрібна війна з Європою, але вона все ж таки можлива». Це написав він пост у себе у Telegram. Навіщо це все? Ну, тому що росію притиснули по повній програмі, за хвіст схопили, більше не ведуться на її обмани. Венс каже, що ми росію на переговорах не бачимо, щось вона не під'їжджає ні на які переговори, тому путін вирішив вистрілити», – зазначає Михайло Шейтельман.
Медведєв, розповідає він, заявив, що війна з Європою суперечить інтересам росії, вони взагалі приходили у Європу тільки звільняти, але не захоплювати, взагалі зараз росія зайнята відновленням окупованих українських територій, а це дорого, але Європа вразлива і, якщо що, є абсолютно реальний ризик переростання конфлікту у війну з використанням зброї масового враження.
Тобто, констатує експерт, знову Медведєв лякає всіх ядерною бомбою, але його почули, адже, наприклад, канцлер Мерц каже, що Німеччина більше не живе у стані миру, зокрема через зростання кількості атак на критичну інфраструктуру, на мережі, через польоти дронів, шпигунство, погрози, кібератаки тощо.
«Тобто війна росії з Європою йде. Війна йде. Данія заборонила будь-які польоти безпілотників до 1 жовтня, бо 1 жовтня у Копенгагені розпочнеться саміт лідерів ЄС. І, як ви розумієте, на цьому саміті цілком імовірно ухвалюватимуться рішення щодо конфіскації російських активів. А це означає, що ще дрони, ще дрони, ще дрони. До речі, Зеленський доповів, що дрони летять із танкерів російського флоту, знову якесь чергове судно у територіальних водах. Ось так поступово розгортається війна з Європою», – підсумовує Михайло Шейтельман.
ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Робота дитсадків у святкові дні: вихователі висунули важливе прохання
Заступник голови одеської податкової Хандусенко всього за кілька років став мільйонером
Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, що зробить росія після європейського вибору Молдови на парламентських виборах.
Також Знай.ua писав про те, що Камельчук про гальмування конфіскації заморожених росактивів: «У Європі інше просто законодавство».