Водночас Україна демонструє новий тип лідерства — гнучкий, адаптивний і орієнтований на результат у кризових умовах.

Про це йдеться у матеріалі The Comfortable Class: Why Our Leaders Can’t Think Strategically and Why It Matters, опублікованому на платформі Waronomics.

Як зазначено в статті, показовим прикладом є Кирило Буданов — він народився у 1986 році та сформувався вже в незалежній Україні, без радянського мислення, яке досі впливає на частину політичних еліт у світі.

«Жодного радянського багажу, жодної м’язової пам’яті авторитарних систем — лише чітке розуміння того, за що ти борешся», — підкреслюється у статті.

Аналітики наголошують: саме такі лідери здатні швидко адаптуватися до нових викликів, приймати нестандартні рішення та ефективно діяти в умовах війни.

Популярні новини зараз

У космос відправили 2,5 тисячі медуз - повернулися 60 тисяч: результат експерименту NASA налякав учених

Діють на газ, тепло та воду: уряд визначився з тарифами на комуналку

Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги

ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед

Показати ще

На тлі глобальних змін Україна фактично випереджає частину західних країн у трансформації управлінських підходів, демонструючи, що оновлення мислення та поколінь є ключовим фактором стійкості держави.