Логічне мислення втрачає свою цінність і йде у вчорашній день, що є новим трендом.
Про це сказав політолог Максим Ялі у програмі “Романенко Бесіди”.
"Клас інтелектуалів - ось, він сформується. Роберт Райх їх назвав, 20% в цих так званих інформаційних суспільствах - це символьні аналітики. Це люди, які здатні генерувати нові знання, нову інформацію. І вони є найціннішими. Причому, їх особливість і новий тренд це те, що логічне мислення йде у вчорашній день. Воно втрачає свою цінність. Образне мислення стає більш цінним", - сказав Максим Ялі.
Він зазначив, що це значить генерувати нові смисли, осяяння.
"Сенс в чому - що для більшості людей зараз, і особливо це покоління Glovo, воно вже виховується не батьками, а інтернетом, соціальними мережами, YouTube каналами. Усе. А що вони там знаходять - абсолютна більшість контенту - це так званий junk food, як в Макдональдсі. Junk information. Розважальний, низькопробний контент, який викликає одномоментні позитивні емоції. І побічним продуктом і впливом подібної інформації є неможливість, відсутність концентрації, небажання вчитися", - підкреслив політолог.
Мобілізованим дадуть вибір: ТЦК пояснили відбір на службу
Порошенку загрожує від 5 до 7 років ув’язнення за використання донатів українців на ЗСУ у власному збагаченні, – розслідування
Вся техніка погорить під час дії графіків відключення світла: українців попросили зробити це
Подорожі за півціни: пасажири "Укрзалізниці" можуть отримати пільги на проїзд
За його словами, навіть в Facebook надлишок інформації призводить до того, що стає складно читати довгі тексти.
"Абсолютна більшість на сьогоднішній день - вона вже не потрібна... Більшість людей повинні йти в віртуальну реальність. Вони не потрібні. Технологічний прогрес досяг такого рівня, що як мінімум 60% нинішніх професій, так званих синіх комірців, на сьогоднішній день не потрібні", - додав Ялі.
Як повідомляв Знай.ua, футуролог розповів як Україна може керувати Росією.
Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що школярі осучаснили Лесю Українку: тепер читає реп.