Наскільки далеко в Україні зайшли процеси розпаду і деградації? І чи зацікавлені інші країни в тому, щоб допомогти нам у розв'язанні цих проблем?
Питання у своєму відеоблозі розглядає політичний експерт Михайло Чаплига.
«Державні зв'язки у нас настільки розірвані, а інфраструктура настільки деградувала, що ні у кого у світі не знайдеться стільки грошей, щоб все відновити. Україну можна представити у вигляді величезного заводу, який колись добре працював - а потім всі його цехи взяли та розтягнули», - говорить він.
Але на заводі залишилися різні речовини, в тому числі токсичні. Це створює загрозу для всіх, хто живе навколо заводу - а живе там багато хто. Потрібно щось робити, але що? Відновити завод, щоб він знову почав діяти, дав людям роботу і став приносити користь все? Але на це ні у кого окремо немає грошей.
Грошей у когось може вистачити на те, щоб взяти на себе окремий цех заводу, і, якщо не примусити його приносити користь, то хоча б нейтралізувати можливу шкоду від нього. В Україні саме це і відбувається.
Українці масово відмовляються від кешбеку: банки назвали умови закриття карток
"Укренерго" і ДТЕК вводять нову систему графіків відключення світла
Пенсіонери отримають індивідуальні доплати до Нового року: кому скільки нарахують
Водійські посвідчення стануть "тимчасовими" документами: автомобілістам готують нові правила
«До того моменту, коли починається розшивка, вже ні у кого немає достатньо коштів, щоб витягнути з бруду всю систему. Ця проблема і може лягти в основу кризи державності», - вважає аналітик.