Скільки жителів окупованих російськими військами Донецької та Луганської областей вже отримали паспорт РФ, сказати важко. З іншого боку, паспортизація і не дає якихось привілеїв.

Детальніше про це розповів політичний експерт Олександр Мусієнко у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко на каналі «Знай24».

«Кажуть, а навіщо нам реінтегрувати ці території, якщо там вже не буде наших громадян», - згадує Мусієнко. Хай паспортизація і триває, але експерт відверто сумнівається у точності її цифр. Він повідомляє, що на питання про кількість отриманих російських паспортів часто можна почути якісь підрахунки у 500-700 тисяч осіб. Тим не менш, експерт не бачить причин їм вірити, оскільки дані не офіційні і впевненості в них нема.

З іншого боку, Мусієнко взагалі не бачить сенсу в цих паспортах, оскільки вони не дають своїм власникам жодних привілей. «Цей паспорт дає вам можливість подорожувати по світу або що?» - запитує він.

Окрім цього, облік паспортизації, зазначає політичний експерт, не ведуть ніде в Україні в принципі. «Ми знаємо, скільки у нас угорських паспортів? Скільки румунських? польських?», - знову ж таки ставить він слушне питання. Мусієнко пояснює, що не всі громадяни настільки сумлінні, аби, отримавши другий паспорт, відразу відмовитися від першого, а відтак всі цифри можна лише приблизно собі уявити.

Популярні новини зараз

Біль, температура і слабкість: доктор Комаровський розповів, як уберегти дітей від теплового удару

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Анна Богдан задовольнила красунчика руками, і це не "Холостяк" Заливако

Показати ще

Нагадуємо, Мусієнко заявив, що Росія не визнає «народні республіки».

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Мусієнко обґрунтував необхідність створення демілітаризованої зони на Донбасі.