Чим є гроші для ректора Національної музичної академії України, хорового диригента і громадського діяча Максима Тимошенка, і як він їх використовує?
Про це він розповідає в програмі Сергія Дойка «Особистість».
«Для мене гроші - це інструмент. Наприклад, до Дня Незалежності ми повинні закінчити фасад будівлі академії, а без грошей це не зробити. В Музичної академії все прозоро, і ми розуміємо, що ці гроші - народні. Ми зобов'язані бути відкритими, і готові в будь-який момент представити всю звітність. Для нас дуже важливо, щоб кожна народна копійка була витрачена за призначенням. Сам я у своїх особистих бажаннях досить скромний - мене більше цікавить процес», - говорить диригент.
При цьому він зі сміхом нагадав відомий афоризм Оскара Уайльда: «У мене невибагливий смак - мені цілком достатньо найкращого».
«Коли я прийшов на цю посаду, то вже мав досвід керівництва - очолював і компанії, і банки. У мене є й економічний, і музичний досвід, і я твердо мав намір використовувати його на новому місці. Мені самому багато не потрібно - у мене є скромна квартира, яка мене повністю задовольняє», - зазначає Максим Тимошенко.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання