Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лібертаріанець, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Говори про майбутнє» розповів, чому хаос важливий. За його словами, тільки в хаосі людина може реалізуватися.

«Порядок завжди змінюється на хаос. Найгірше становище для суспільства – це порядок. Порядок – це на цвинтарі. А хаос – це енергія і в цьому хаосі, якщо ви створюєте свій маленький порядок, то ви завжди заробляєте гроші. Тому треба дивитися на світ, коли відбуваються зміни і прийшов хаос», - зазначив Балашов.

За словами експерта, умовний хаос завжди дає можливості і альтернативні способи реалізації. Як він зазначив, людині, яка потрапила в хаос, варто зрозуміти і усвідомити, де його місце в цьому хаосі, адже ця людина зможе встановити порядок в цьому хаосі, що і дасть йому розвиток в тій чи іншій сфері.

«Навіть якщо ми на президентів подивимося – вони завжди програють через те, що не розібралися в хаосі. Для Кравчука хаос – йому парламент не підкорявся. Злітає. Кучма краще пристосувався, але прийшов потім безлад, а Ющенко прийшов з іншим порядком. Чому Зеленський переміг Порошенка? Він уже був не телевізійним персонажем, він був більше в соцмережах, він уже був прикольний, тому що в хаосі треба привернути увагу публіки», - підкреслив Балашов.

Як зазначив Балашов, якщо людина, наприклад, в бізнесі або в соціумі, може привернути увагу, то вона вже точно досягне успіху, тому що якимось чином людина вже впоралася з невизначеністю і хаосом, і вже може керувати процесом.

Популярні новини зараз

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Як обрати телевізор?

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував думку Балашова, що Путіну вигідний Лукашенко.

Раніше на Знай.ua Балашов заявив, що Україна повинна створити лібертаріанські умови