У програмі «Що далі?» на каналі «Знай24» доктор політичних наук Сергій Телешун поміркував над суттю Чаус-гейту – світова практика чи просто погана українська спецоперація.
Телешун зазначає, що Україна має вже подібну практику, наприклад, Гонгадзе-гейт, а тому такі речі не могли потрясти недосконалу державну систему. «Гроші і скандали інформаційні, як показує досвід, вони не можуть зруйнувати. Але дуже серйозно вплинути можуть», - міркує він.
Українську спецоперацію щодо Чауса гість програми називає провальною з самого початку і дає на це кілька причин. «Тому що вона була політично не оброблена і не мала конкретного кінцевого результату», - пояснює він свою думку.
Водночас Телешун стверджує, що ця спецоперація цілком вписується у світову практику. «Але результати світової практики залежать від професіоналізму виконавців, чіткості тих, хто ставить завдання – а це зазвичай політичне керівництво», - підкреслює він. Окрім цього, додає експерт, важливим є інформаційний супровід та соціально-політико-правовий результат. Принагідно він згадує інші спецоперації, що закінчилися скандалами та навіть імпічментами: зокрема, йдеться про Уотергейт.
Як повідомляв Знай.ua, Чаплига заявив, що Санду не виявила українській делегації належної поваги.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Також Знай.ua писав про те, що Ялі прокоментував звільнення у силовому блоці.