Головне завдання, яке стоїть перед політиками, інтелектуалами, економістами - взявши вже в якості уроку незавершену самостійність України і виробити для себе, як можна бути самостійними в ХХI столітті. Про це у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» сказав керівник Strategic Group: Sofia, ексдиректор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв.
«Причому самостійність - це не тільки питання економічні, - зазначає він. - Це не тільки питання успішності та прибутковості національної економіки як частини глобальної. Самостійність - це і збалансованість, і внутрішня стійкість суспільства. Це найважливіша складова тієї концепції сталого розвитку, про яку тільки ледачий не говорить».
Стійкість - це не тільки економічні показники, вважає Єрмолаєв. Це ще й показники толерантності суспільства, реалізованих принципів гідності і справедливості, внутрішнього балансу інтересів.
«Всі суспільства складні культурно, релігійно, етнічно, територіально, історико-ментально. Стійкість суспільства забезпечується лише за допомогою розумного балансу. А з цього випливають критерії, якою має бути політична система управління. Такою ж збалансованою повинна бути і внутрішня політика», - робить висновок він.
Знай.ua повідомляв, яким, за словами Кочеткова, було уявлення про незалежність України: «Тільки треба мову, вишиванку, герб намалювати – і все буде гаразд! Виявилось, не зовсім так».
Гороскоп на суботу, 4 січня: як побудувати ідеальний план для тіла, душі та гаманця
"Сюрприз", який може вдарити по гаманцях: пенсіонерам планують урізати важливу пільгу
ПриватБанк блокує картки навіть за малі суми операцій: чому це відбувається
Індексація пенсій у 2025 році: як можуть змінитися виплати й кого омине підвищення
Також Знай.ua повідомляв, що Лановий назвав економічні помилки незалежної України.