Про це стало відомо під час сьогоднішньої ветеранської акції в Черкасах.

Як бойовий побратим Дмитра Кухарчука, раніше я мав наміри йти на вибори по 197-му округу, але я хочу підтримати Дмитра Кухарчука, щоб він йшов на вибори - тому що він має на це більше морального права. Він уособлює усіх в’язнів режиму Зеленського і я бажаю йому тільки перемоги», - сказав під час свого виступу Зайчук.

Також він зачитав лист від самого Кухарчука, який наразі перебуває в СІЗО. «В силу тих обставин, що Верховна Рада України сьогодні нагадує не парламентський орган, а збіговисько виконавців наказів Зеленського, Єрмака, а також в силу того, що до влади рветься відвертий сепаратист Войцехівський, я прийняв рішення боротися за мандат народного депутат України по 197-му округу».

В акції під Черкаською ОДА взяли участь близько тисячі представників різних ветеранських об’єднань та політичних сил, зокрема Національного Корпусу, Руху ветеранів України, Свободи тощо. Представники ветеранських організацій принесли звернення до Офісу президента, яке підписали кров’ю та передали представнику обладміністрації.

Нагадаємо, 14 серпня під Офісом президента відбулась акція проти політики Зеленського, а 23 серпня ветерани війни на чолі з Дмитром Кухарчуком приїхали на підняття прапору в Шполе Черкаської області, щоб задати питання президенту. Проведенню ветеранської акції завадили силовики.

Популярні новини зараз

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Показати ще