Про це заявив народний депутат (група «Довіра»), співголова політичної партії «Наш край» Сергій Шахов на своїй сторінці у Фейсбук.

«Законопроект про олігархів є надважливим для країни. І я вважаю, що Парламент повинен його прийняти та дати можливість Україні стати країною, вільною від такого впливу. І, так, законопроект має бути направлений до Венеціанської комісії. Однак тільки після прийняття у другому читанні! Ми маємо завершити його розгляд, і вже готовий документ направляти до Комісії», - написав Сергій Шахов.

Народний депутат не розуміє, як можна працювати із текстом закону, якщо ще невідомо, яким буде остаточний його варіант.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла за основу президентський законопроект №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" на позачерговому засіданні 1 липня 275 голосами.

Пізніше омбудсмен Денісова направила в парламент офіційного листа, в якому вказала на невідповідність законопроекту Конституції України.

Популярні новини зараз

Київ переходить у "червону" зону з 1 листопада: що загрожує невакцинованим українцям

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Показати ще