1 листопада запланований український захід «Україна 2030: шлях до зеленої трансформації», де після виступу президента Володимира Зеленського відбудеться панельна дискусія за участю представників уряду України, Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA), а також генерального директора компанії ДТЕК Максима Тімченка.

Про це повідомляє видання «Європейська правда».

За даними видання, Україна очікує від кліматичних переговорів у Глазго узгодження амбітних та системних заходів, що допоможуть досягти країні кліматичних цілей.

Виконання цілі з досягнення країною кліматичної нейтральності неможливе без трансформаційних процесів у приватному бізнесі, і на конференції у Глазго 1 листопада про шлях до декарбонізації на прикладі компанії ДТЕК доповість генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

«ДТЕК став на шлях трансформації, що відповідає ціннісному запиту з боку суспільства. Процес декарбонізації відіграє важливу роль у ESG-стратегії компанії. Наше прагнення – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. В практичному сенсі для ДТЕК це означає трансформацію з високовуглецевого в екологічний, ефективний і технологічний бізнес. На цьому шляху ДТЕК активно інвестує у відновлювані джерела енергії, цифрові мережі, системи накопичення енергії, інновації та нові технології», – зазначив Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК.

Популярні новини зараз

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Нагадаємо, компанія ДТЕК активно інвестує урозвиток альтернативних джерел енергії. Прикладом цього є Тилігульська ВЕС на півдні Україні, що має проєктну потужність в 500 МВт. Загальна сума інвестицій ДТЕК в зелену енергетику наразі становить 1,5 млрд євро. Окрім того, до 2040 року ДТЕК планує повністю досягти вуглецевої нейтральності.