Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» із ведучою Тетяною Резвін.
«Будь-яке відомство – це насамперед інституційна пам'ять, і часом за частої зміни міністрів ця інституційна пам'ять нівелюється. З іншого боку, треба розуміти, що прихід нової людини, особливо молодої або пов'язаної з інноваціями багато в чому визначає інноваційний зміст роботи відомства, тобто перетворює його на краще. Наприклад, створення Міністерства цифрової трансформації пішло на благо всім українцям, бо кожен з нас може користуватися додатком «Дія» та всілякими перевагами», - розповів він.
У межах парламентсько-президентської республіки, наголосив він, міністр відповідальний перед парламентом. Є коаліційна угода, під якою у певному напрямку призначається парламентом певний міністр, повідомив він, і потім він звітує перед парламентом, і ось цього в Україні ще немає.
«Шанс сформувати таку виконавчу владу, яка була б справді підзвітною парламенту в Україні. Але це пояснюється тим, що політичні обставини, монобільшість, посилення влади президента – воно нівелювало всі ці можливості зараз. Міністр має бути максимально інтегрований до концепту, який задає Офіс президента, а цього іноді не буває. Нині так сформовано нинішню політичну конструкцію влади. Вона багато в чому ґрунтується на електоральному бонусі, який було видано Зеленському у 2019 році. І він на цьому фоні продовжує зміцнювати свою особисту владу», - резюмував він.
Як повідомляв Знай.ua, Леонов розповів, коли було поставлене питання про відставку Разумкова.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Петро Кульпа заявив, що в Україні немає прем'єр-міністра, а є одразу 24 прем'єр-міністри.