Про це він розповів у програмі Петра Охотіна «Tiger news».

«Зараз ми запускаємо на «Марбексі» рейтинг українських художників, які мають успішні продажі на аукціонах. Першим був Іван Марчук, днями я запускаю рейтинг Олександра Ройтбурда. Криволап ми робили на ArtsLooker, і буде після Ройтбурда нова версія по Криволапу. Це потрібно тому, що аукціонні результати є доволі закритими. На Крісті, Сотбіс, Філіпс ще можна побачити відкритий прайс, за скільки була продана картина. А порівняно з українськими аукціонами Золотий перетин, Дукат ця вся інформація закрита. Але мені присилають редакції звіт про результати аукціонних продажів, де я маю інформацію щодо певного художника, за скільки його робота була продана», - каже він.

Щодо вартості робіт українських художників він зазначив: все залежить від сегменту ринку.

«Різні галереї інформацію приховують, не хочуть ділитися, скільки там було продано робіт. Можна відштовхуватися тільки від даних по публічних торгах, це аукціонні будинки. Якщо так взяти, то це 4 – 5 тисяч доларів за картину маловідомих художників, які відносяться до другої категорії арт-ринку. Це є сегмент арт-ринку. Є чотири рівня арт-ринку в Україні, і потрібно кожен рівень арт-ринку розглядати окремо», - пояснює експерт.

Як повідомляв Знай.ua, Микола Давидюк розповів, як можна співпрацювати з Ілоном Маском та розвивати український потенціал

Популярні новини зараз

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Віктор Павлік показав лайфхак, як обійтися без візочка для дитини - задоволені і син, і тато: "Крутелик на всі 100"

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Володимир Єзерський обґрунтував необхідність мріяти та грати.