Про це він розповів у своєму блозі.
«Використання стратегічних термоядерних боєприпасів – це справді кінець людства. Виживуть лише одиниці десь на островах, та й то не факт. Тому при створенні такої смертоносної зброї було розроблено безліч систем захисту від дурня чи маніяка», - зазначив Олександр Кочетков.
Як зазначив експерт, якщо говорити все ж таки про тактичну ядерну зброю або ТЯЗ – це все та сама ядерна бомба, але ТЯЗ має набагато меншу потужність у тротиловому еквіваленті: до ТЯЗ належать ракети, бомби та міни з потужністю в 0,1-0, 2 кілотонни.
«Це теж не мало, але це не така апокаліптична міць (як у випадку з термоядерною зброєю, - Ред.), а це цілком порівняно зі звичайними боєприпасами. Наприклад, на Азовсталь рашисти загалом скинули стільки бомб, ракет і снарядів, що сумарно це навіть більше, ніж тактичний ядерний боєприпас», - наголосив Олександр Кочетков.
За словами політолога, фатальність тактичної ядерної зброї надто перебільшена.
Масові перевірки чоловіків на вулицях, у барах, транспорті: що потрібно знати
ПриватБанк попередив про нові обмеження: що зміниться з 1 червня
ТЦК записують в ухилянти і подають у розшук чоловіків з відстрочкою: несподівана причина
Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії
«Застосування тактичної ядерної зброї не вирішує рашистам жодних завдань. Скинути таку бомбу на Київ чи інше українське місто – так, вона зруйнує кілька кварталів і буде безліч жертв серед мирного населення, але це не вплине на здатність наших Збройних сил чинити опір агресору», - сказав Олександр Кочетков.
Як повідомляв Знай.ua, Олексій Кущ пояснив, чому Заходу невигідний стрімкий розвиток України.