Про це він розповів у своєму блозі.
«Демократія – це коли кожен із нас вирішує, як йому жити і кожен із нас бере участь у формуванні правил, за якими ми живемо. Це все формулюється у закони і за цими законами ми продовжуємо жити – так відбувається у нормальному демократичному суспільстві», - зазначив Павло Себастьянович.
За словами політолога, для того, щоб реалізовувати демократію, кожному громадянину держави дається голос, який він може використати на виборах, віддавши його політику, чий курс громадянина найбільше влаштовує.
«Щойно у нас починаються вибори, то перед нами з'являється список людей, яких ми не знаємо, і чим вони далі будуть займатися, ми теж не знаємо», - наголосив Павло Себастьянович.
Як зазначив експерт, головний недолік демократії полягає в тому, що не факт, що обраний нами політик виконає всі обіцянки, які нам припали до душі під час передвиборчої кампанії. За його словами, як показує практика, ніхто з українських політиків повною мірою не виконує своїх обіцянок.
Важливі зміни в "Резерв+" з 22 січня: кому повертають відстрочку від мобілізації
Пенсіонерів приречуть на голодну старість: чому можуть відібрати пенсійні виплати
Працюватимуть навіть ті, хто не може: нові правила для осіб з інвалідністю
Пенсіонерам кинуть подачку, якої не вистачить і на один похід у магазин: кому і скільки виплатять
«Виходить, що ми віддаємо свій голос, але ми ніяк не впливаємо на дії тих, хто перебуває у владі. У нас демократія закінчується на виборах», - сказав Павло Себастьянович.
Як повідомляв Знай.ua, Андрій Іларіонов назвав 4 найбільш ймовірні результати російсько-української війни.