Про це він розповів на своєму каналі.

«Думаю, що після саміту росія завдасть серйозних ракетних ударів по знову нашій українській інженерній інфраструктурі, енергетичній інфраструктурі. Це єдине, що вони можуть. Вони побудували таку армію для парадів і ракетну армію, і ракети вже закінчуються», - заявив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, ракетні удари, бомбардування, атаки дронів перед зимою на об'єкти критичної інфраструктури – це терористичний акт, бо за цими ударами життя сотень тисяч людей. Саме тому, як наголосив Дмитро Співак, терористична держава Іран підтримує терор росії.

«Думаю, що це відбудеться після саміту одразу в двадцятих числах, мабуть, і Україні треба готуватися. Не знаю, що буде задіяно росією, кажуть, що Іран передає там десятки балістичних ракет», - повідомив Дмитро Співак.

Як писав раніше Знай.ua, українці закликали не вимикати світлофори, а депутати збираються карати пішоходів: як віялові відключення вплинули на наше життя.

Популярні новини зараз

Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням

Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку

Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову"

Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, чому дорожчатиме електроенергія: низка причин вдарить по гаманцях українців.