Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Ця війна не за територію Донбасу, ця війна за повний контроль росії над Україною і припинення існування України й українства як феномену. Цей конфлікт зупинити можна, припинити можна на якийсь час, але виграти його зможе тільки встановлення порядку співжиття в одних географічних просторах», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, потрібно чітко розуміти українську ідентичність, необхідно чітко відмежовувати російську ідентичність, і потім уже виходити з цих розумінь для пошуку формули оцього порядку співжиття після перемоги України у війні.

«Якщо ми дуже хочемо виграти цю війну, ми мусимо чітко зрозуміти, що таке наша ідентичність, який порядок ця ідентичність вимагатиме в майбутньому після перемоги», - заявив Олександр Новохатський.

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський пояснив, звідки в українців потяг до свободи: «Це підтверджується всім».

Популярні новини зараз

Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя

5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило

Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців

Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський пояснив, якою буде перемога України: «Несе етику українства».