Про це він розповів у програмі «Розвилка».

Як зазначає експерт, сьогодні світ зіштовхнувся із проблемою надання Україні військову підтримку. Окреслюючи цю ситуацію, він посилається на нещодавню статтю у New York Times, а це видання досить близьке до демократичної партії і воно повністю підтримує лінію адміністрації партії як щодо політичного, так і щодо військового висвітлення війни в Україні.

«У чому полягає проблема військової підтримки? Виробництво навіть не зброї, а виробництво боєприпасів і комплектуючих частин для них. Видання пише про те, що, наприклад, для виробництва необхідної Україні кількості боєприпасів потрібно ще 5-6 років для американського та європейського ВПК», - розповідає Руслан Бізяєв.

Тим не менш, констатує він, Україна потребує військової підтримки вже сьогодні, а відтак можна зробити висновок, що блок НАТО виявився не надто готовим до війни проти росії. З іншого боку, міркує політолог, є маленькі, не такі вже потужні і не такі вже відомі військово-промислові комплекси, які справляються зі своєю задачею: турецький ВПК, ВПК деяких країн Східної Європи та Азії. На його думку, це повпливало на те, що останні види масово переданих Україні видів озброєнь – це ще радянські зразки. Як підкреслює експерт, зброю не тільки треба поставити, зброю ще треба обслуговувати і до зброї ще потрібні боєприпаси.

«Саме це досить і дуже важливо напередодні цієї зими. Тому що вже зараз у деяких засобах масової інформації починає моделюватися ситуація зимової компанії: яка саме зі сторін перейде у наступ або у контрнаступ на лінії фронту?», - підкреслює Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз

Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя

У "Нафтогазі" попередили про зміни в оплаті за використання газу: кого торкнеться

5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило

Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко заявив, що вже навіть європейські лідери зрозуміли беззмістовність переговорів із рф.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков пояснив, у чому полягає символізм взяття Бахмута для росіян.