Про це він розповів на своєму каналі.

«G7 ніби погодили стелю цін на нафту російську - 60 доларів. Насправді, нісенітниця це все абсолютна. Сьогодні нафта торгується близько 67 доларів за барель, а за двосторонніми контрактами з достатнім дисконтом - близько 60 доларів», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, росія і без стелі цін так торгувала своєю нафтою, тобто без рішення країн G7 встановлювала таку ціну. Як підкреслив Дмитро Співак, усі заяви країн G7 про знищення російської економіки не мали жодного сенсу і не призвели до жодних реальних результатів.

«І правильно звернувся Зеленський до європейців, до світової спільноти, коли говорив, що, якщо ми хочемо зупинити росію, якщо ми хочемо дійсно вплинути на економіку російську, на енергетику, то стеля цін має бути 30 доларів», - заявив Дмитро Співак.

Як писав раніше Знай.ua, політолог Володимир Фесенко повідомив про важливі для України результати саміту НАТО: «Політичні рішення».

Популярні новини зараз

До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій

У "Нафтогазі" попередили про зміни в оплаті за використання газу: кого торкнеться

Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови

Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Олександр Кочетков розповів, як змінилося ставлення світу до війни: «Це надзвичайно правильно».