Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Олігархія – це бізнесмен у владі, і він робить тільки те, що бізнесу вигідно. Він займається не країною, він займається власним капіталом. Але питання виникає, звідки ж олігархія взялася?» - повідомив Максим Твердохліб.

За словами громадського діяча, олігархія в державі з’являється через демократичну систему виборів, де завдяки грошам бізнесмен потрапляє в політику і завдяки владі повертає собі свої гроші ще й з прибутком. Як наголосив Максим Твердохліб, для підприємців політика – це такий же бізнес, головна мета якого – отримання прибутку.

«Людина входить у політику для того, щоб заробляти гроші, бізнесмен входить у політику для того, щоб за допомогою політики або захистити свій бізнес, або зробити його більшим, або подавити своїх конкурентів, або просто всунути свою лапу в бюджет», - заявив Максим Твердохліб.

Як писав раніше Знай.ua, експерт Ростислав Лукач пояснив, чому в державу не приходять інвестори: «Не будуть просто так гроші кидати».

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"

Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії

5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС

Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Олесь Доній пояснив, чому українці не борються за свої зарплати тут, а просто їдуть працювати у чужі країни.