Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Чому Шольц не хотів передавати танки? Тому що він розуміє, що їх близько 2 тисяч на території Європи, і країни, які почнуть їх передавати, вони будуть змушені замінювати ці танки чимось. І заміщатимуть вони швидше за все їх уже не танками Leopard», - повідомив Кирило Молчанов.

За словами політолога, німецький концерн, який випускав танки Leopard, вже 10 років не займається цим. Як зазначив Кирило Молчанов, вони можуть знімати танки з консервації, але вони вже не мають лінії виробництва. Тому цілком можливо, що багато європейських країн звернуться до США.

«Швидше за все європейські країни будуть замінювати танки Leopard, що передаються, американськими танками Abrams, і тим самим Німеччина втратить класичні ринки збуту військової продукції», - заявив Кирило Молчанов.

Як писав раніше Знай.ua, американський військовий Гаррі Табах пояснив, чому країни Європи не могли передати Україні танки самостійно.

Популярні новини зараз

"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати

Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову"

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Андрій Вігиринський припустив, коли західні партнери нададуть Україні танки: «Це буде ефективно».