Волонтер Юрій Голик опублікував на своїй сторінці у Facebook фото та відео, на якому снайпери Добровольчого підрозділу “Хартія” готуються до знищення ворога зі стрілецької зброї.
У січні Юрій Голик разом із теннисистом і виноробом Сергієм Стаховським передали добровольчому формуванню Харківської громади, що входить до 127 бригади ТРО і зараз виконує бойові задачі на донецькому напрямку, снайперські ґвинтівки.
За словами Юрія, ця зброя вже пройшла тестування бійцями і наразі допомагає їм нищити ворога на сході нашої держави.
“Для повної переваги над ворогом, нашим військовим потрібна, як важка техніка, так і стрілецька зброя. Цей запит і досі надходить від різних бригад. Наша задача – максимально швидко ці запити закривати”, – каже волонтер.
Голик додав, що разом із Стаховським вони також замовили для “Хартії” дрони, які невдовзі прибудуть до добровольчого підрозділу.
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Негласні правила оплати комуналки: чому важливо зберігати квитанції
Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись
Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня
Нагадаємо, раніше Голик разом з волонтером Олександром Карпюком передали 35-й окремій бригаді морської піхоти снайперські ґвинтівки.