Про це він розповів у програмі «Культ особистості».
За словами експерта, сьогоднішня невтішна ситуація з українським футболом склалася не лише через війну. Зокрема він говорить про проблему з молодіжним футболом. Як розповідає гість програми, вважалося, що в київському «Динамо» найталановитіше покоління юнаків, проте реальність сьогодні інша, адже ці юнаки більше не дають таких результатів, як, наприклад, на Юнацькій лізі чемпіонів.
«Це обов'язкова відповідальність головного тренерського штабу і це обов'язкова відповідальність клубу загалом. Тому що питання про колектив, питання щодо наявності певних механізмів, які дозволяють футболістам доходити до дорослого футболу», - пояснює Артем Франков.
Як зазначає журналіст, це дуже серйозна річ, яку не завжди враховують і розуміють вболівальники, бо тут і педагогіка, тут і спортивний менеджмент – маса речей, які неможливо врахувати та для яких потрібно бути великим майстром цієї справи.
Як повідомляв Знай.ua, Ставнійчук розповіла про підготовку Казахстану до співпраці з НАТО.
Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин
Які спеціалісти будуть затребувані у Німеччині у 2026 році
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Також Знай.ua писав про те, що Ставнійчук пояснила, чому мало хто вірив у початок війни проти України.