Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Так, цим займався я, Будапештський меморандум, можна сказати, але я тоді був молодим. Ні, це, звичайно, не списує, бо сьогодні вмирає і гине дуже багато українців, і це з Будапештського меморандуму, навіть трохи раніше, це почалося з «Бурі у пустелі», – розповідає Гаррі Табах.

За його словами, багато людей не знають, що під час «Бурі у пустелі» на Україну наклали військове ембарго, тобто ніхто не міг продавати Україні зброю. Це, пояснює військовий, за «Кольчугу», яку нібито українці продали Іраку, щоб збивати американські літаки. Потім же, продовжує він, з'ясувалося, що це неправда, що не українці продали «Кольчугу», а сирійці, але покарали Україну і через бюрократію скасувати все не можна було.

«Коли у 2014 році наш Конгрес проголосував за ленд-ліз, за те, щоб дати Україні летальну зброю, Обама і Байден наклали вето на це, використовуючи це ембарго. Але прийшов Трамп і зняв це ембарго, це вето, і вам надійшли ці перші джавеліни, снайперські гвинтівки та стінгери. Але про це ніхто ніколи у вас у новинах не говорить», - зазначає Гаррі Табах.

Як повідомляв Знай.ua, володимира путіна можуть заарештувати вже влітку 2023 року.

Популярні новини зараз

В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші

Як дізнатися, звідки "намалювалася" заборгованість у платіжці: Нафтогаз дав пояснення споживачам

Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат

Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Снєгірьов розповів про створення авіакоаліції НАТО.