Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, до 24 лютого 2022 року Ердоган насправді перебував у певній міжнародній ізоляції насамперед із боку Заходу, у нього значно погіршилися відносини із європейськими країнами, насамперед із Францією, не говорячи вже про Грецію.

«Він насамперед лідер східної країни, який також має імперські амбіції, який відтворював протягом останніх років Османську імперію, відходив від заповітів Ататюрка світської держави», - підкреслює Максим Ялі.

Тому, констатує він, Ердоган балансує, використовує росію насамперед у своєму протистоянні із Заходом, щоби вийти з ізоляції. Принагідно політолог згадує, як із такої же ізоляції у 2015 році вийшов лукашенко, зробивши мінськ майданчиком перемовин. А минулого року, додає він, Ердоган намагався зробити Анкару таким же майданчиком і вийти з ізоляції завдяки якраз російсько-українській війні.

«І всі такі лідери держав, політики такого рівня мріють про Нобелівську премію, тобто змінити свій імідж із диктатора на миротворця. Звичайно, він хоче стати миротворцем, щоби мирні угоди підписали саме в Анкарі. Саме тому була і зернова угода», - пояснює Максим Ялі.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 9 квітня: гроші, сварки та шанс усе змінити у середу

Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає

Вашу квартиру оподаткують по-новому: скільки змусять платити за власне житло

Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співаковський розповів, у яких професіях робот замінить людину.

Також Знай.ua писав про те, що Старіков розповів про завдання військової юстиції, яку обов'язково треба відновити в Україні.