Про це він розповів на своєму каналі.

«Сьогодні СБУ по-справжньому перетворюється на якусь потужну спецслужбу, як «Моссад». Багато сьогодні сучасних спецслужб вже поглядає і придивляється до низки методів проведення дуже тонких, багатоходових спецоперацій, які сьогодні здійснює Служба безпеки України», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, багато що з того, що зараз робить українська Служба безпеки, увійде в історію українських спецслужб. Як зазначив Дмитро Співак, окрім успішних спецоперацій на території ворога, на тимчасово окупованих територіях, СБУ вдається ще й запобігати спецопераціям російських спецслужб в Україні.

«І йде робота контррозвідки, робота кібербезпеки, робота з виявлення агентів впливу в економічній сфері», - додав Дмитро Співак.

Як писав раніше Знай.ua, Анатолій Якименко розповів, чи може Україна вести бойові дії на території рф: «Ми самостійно визначаємо військові цілі».

Популярні новини зараз

Олів'є без докторської ковбаси сподобається вам більше, ніж звичний: рецепт салату на всі свята

Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Михайло Шейтельман пояснив, завдяки чому можна врятувати багато українських життів: «Мета цього удару…»