Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Я так розумію, що в Каховській ГЕС заряди ці на підриви були закладені ще рік тому, буквально в перші дні, коли вона була захоплена. Тобто передові загони російських військ провели замінування, як тільки їхня нога туди ступила, і вони взяли це все під контроль», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, насамперед, окупанти вивели засоби для підриву ГЕС, встановили детонатори. Як зазначив Олександр Новохатський, відповідальна за підрив Каховської ГЕС не одна якась людина, цим займалася певна структура, певний колектив.

«Це міг бути армійський підрозділ, у чому я сильно сумніваюся. Найімовірніше, це був або підрозділ військової розвідки, або ФСБ», - заявив Олександр Новохатський.

Як писав раніше Знай.ua, експерт розповів, чому росіяни взірвали Каховську ГЕС: «Візьмуть і вдарять ядеркою по бєлгороду».

Популярні новини зараз

У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Олександр Кочетков пояснив, чи вплине підрив окупантами Каховської ГЕС на ситуацію на фронті: «Подія масштабна».