Про це йдеться у повідомленні Держфінмоніторингу.
Держфінмоніторинг продовжує вживати акцентовані заходи з метою реагування на ризики та загрози, що створює рф у сфері відмивання коштів, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення, а також санкціонування країни-агресора.
Про це повідомляє пресслужба Держфінмоніторингу.
Станом на 22 липня було проведено низку успішних заходів на міжнародному рівні.
Держфінмоніторингом забезпечуються первентивні заходи щодо різних бізнес-структур рф. Передано підозрілих фінансових операцій до правоохоронних органів на суму більше 127,8 млрд гривень.
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Сталося виключення можливості Р2Р транзакцій для низки російських банків та платіжних систем на криптобіржі Binance. Завдяки Держфінмоніторингу відбулося позбавлення агресора статусу спостерігача в Азіатсько-Тихоокеанській групі боротьби з відмиванням коштів APG.
Також рф обмежена у правах членства у Міжнародній групі з протидії відмиванню брудних грошей (FATF). Члени FATF погодилися суттєво обмежити її роль і вплив у цьому органі.
MONT GROUP: ПФР РФ обмежено у правах членства, в т.ч. позбавлені права обіймати керівні, консультативні та представницькі посади, проводити засідання та брати персональну участь у проектах.
З іншими заходами можна ознайомитись у таблиці від Держфінмоніторингу: